NOORTELE
 
Noorena tundub tervis rauast olevat aga kahjuks ei jää see nii. Et elada tervena pikk elu, tuleb tervislikele eluviisidele alus panna juba lapsena.
Kutsun üles kõiki noori tutvuma paremate valikutega, et teha oma otsused ise ja mitte kanda kaasas eelmise generatsiooni valesid toitumisharjumusi. Haiguste ja suremuse statistika on selleks liigahirmuäratav.
Tule ja veeda see tunnike koos minuga ja ma annan sulle põhjaliku ülevaate just sinu võimalustele tuginedes.
Muuhulgas saad nõu kuidas vabaneda aknest ja näksimissööstudest, kuidas planeerida tervislikke päevi, luua kasulikke harjumusi jpm.
 
Toitumisnõustamine 16-25 aastastele, esmane, 1,5 h 50 EUR
Teraapia konsultatsioon 16-25 aastastele, 1 h 25 EUR
 
EAKATELE
 
Minult küsitakse tihti, kas tervislikum eluviis on kallim eluviis.
Tegelikult ei ole. Vahetades ebatervislikud toidud tervislikumate alternatiivide vastu, võib tulemus isegi soodsam olla. Kuid tervisliku eluviisiga kaasneb tihti ka teadlik eluviis ja see võib küll kallim olla.
Samas tasub see alati ennast ära, sest selle arvelt saame kokku hoida mitmeid tervisekulusid – tervislik toit on sinu parim ravim!
Kahjuks napib meie vanemal generatsioonil oma tervise eest hoolitsemiseks tihtipeale võimalusi. Meie memmedel ja taatidel jääb söögiraha kätte nii palju kui eluasemekuludest ja ravimitest üle jääb. Omati vajavad nemadki abi ja nõu tänapäevaseid toiduvalikuid tehes.
 
Kallid eakad prouad ja härrad – ootan teid sooja südamega nõustamisele ja pakun teile selleks taskukohasemat hinda.
 
Toitumisnõustamine 65+ aastastele, esmane 1,5 h 50 EUR
Teraapia konsultatsioon 65+ aastastele,  1 h 25 EUR
 
PRO BONO
 
Sul on tõsine mure ja sa pole kusagilt abi saanud. Sul pole võimalik nõustamiseks raha eraldada ning sul pole kedagi kelle poole abi saamiseks pöörduda?
Soovin anda sulle võimaluse tasuta nõustamiseks. Kord kuus valin välja ühe inimese, kes minu isiklikul hinnangul vajab tasuta nõustamist kõige rohkem.
Kirjuta mulle oma murest ja ma annan sulle teada, kui õnn naeratab sinu kasuks ning sa osutud valituks tasuta nõustamisele.
Palun kasuta seda võimalust ainult siis, kui sul tõesti puuduvad vahendid tasulise abi saamiseks, sest vastasel juhul võib nõustamisest ilma jääda keegi, kes seda päriselt endale lubada ei saa.
Ole vastutustundik ja ära kasuta seda pakkumist omakasupüüdlikult.
 

Broneerin nõustamise

Tervem  Ilusam  Elavam

Info

Siret Allas
Tel +372 59 119 468
e-post info@siretallas.ee