TERAAPIASEANSID

Kõik siin elus ei ole käega katsutav ja silmaga nähtav. On asju, millest me ikka veel täpselt aru ei saa, kuid oleme sunnitud tunnistama, et need eksisteerivad. Me ei tea mis kujul meie olemus meie sees elab, kuid selge on see, et me pole pelgalt füüsiline olend. Miski meis toimetab omasoodu ja sellele pole lihtne näppu peale panna.

Kõik see, mida me elus kogeme, vormib meid. Nii seest kui väljast. Meie keha ja isegi elutee on tihedalt seotud meie mõtete, kogemuste, ja uskumustega. Me püüame pingsalt kogu töö ara teha teadvuse tasandil – mõtleme, analüüsime, manifesteerime jne, aga suur osa programmidest, mis meie elu juhivad, jooksevad meie alateadvuses. Iga päev ja iga hetk. Kas me teame, mis programmid need on? Enamasti mitte, kuigi vahel aimame. Kas me saame neid programme oma teadvuse tasandil kontrollida ja muuta? Mitte eriti, sest teadvus ei pääse kunagi nii sügavale alateadvusesse, et ta leiaks üles selle algpunkti, kust kõik alguse sai. Teadvusele meeldib probleemiga tegeleda, seda väntsutada, sellega võidelda ja seda blokeerida. Alateadvus aga läheb otseteed kõige lühemat rada probleemi algpunkti juurde ja neutraliseerib selle, andes olukorrale hoopis uue tähenduse ja vaatenurga.

Meditatiivsed teraapiaseansid annavad sõna sinu alateadvusele. Sina ise leiad oma minevikust need kohad, kust said alguse piiravad mõttemustrid. See võib olla tühine sündmus lapsepõlvest, üleelamine, trauma, või lihtsalt oma lähedaste tõekspidamiste omandamine. Olen sinu juhendajaks sellel retkel ning aitan sul jõuda olulistesse hetkedesse turvaliselt ning parimal moel. Võtad endaga kaasa uued mustrid ning oma parima potensiaali eluga edasi minemiseks.

Kui oled ebakindel, ega tea millest alustada, siis lihtsalt kirjuta mulle ja ma koostan sinu jaoks sobivaima plaani. Ei ole probleemi millega sa ei võiks pöörduda – isegi tõsisemad teemad vajavad vaid alustamist.  Ja ikka algusest!

Esmakohtumisel teraapia konsultatsioonil tutvume Sinu murega, seame eesmärgid ning selgitame teraapiameetodi olemust.
Konsultatsioonile võib kohe järgneda ka teraapiaseanss, kuid see on hea võimalus ka lihtsalt oma võimaluste ja teadlikkuse avardamiseks.
Seansi ajal juhendan sind läbi sinu alateadvuse tegema soovitud muudatusi oma mõttemustrites, emotsionaalsetes sidemetes ning kehas. Seansi lõpetame kokkuvõttega toimunust.

Teraapia konsultatsioon, 1 tund – 50 EUR
Meditatiivne teraapiaseanss, 2-2,5 tundi – 140 EUR 

SOODUSTUSED:
Teraapiaseanss kuni 12 a lastele – 65 EUR
Teraapiaseanss noortele vanuses 13-25 ja
eakatele vanuses 65+ –  – 20%

NB! Seansi kestvus on indikatiivne. Palun varu pigem natuke rohkem aega.

Loe teraapiast täpsemalt siit

Broneerin nõustamise/teraapia

Tervem  Ilusam  Elavam

Info

Siret Allas
Tel +372 59 119 468
e-post info@siretallas.ee